Co je vlastně InspireView?

Dovolte, abychom se stručně představili a řekli vám pár slov o nás a o našem projektu InspireView.

Od bezdomovce po ředitele.

Negativní informace se na nás valí ze všech stran. Médiím se nevyplatí publikovat dobré zprávy, špatné přitáhnou více čtenářů, více se o nich mluví, více se sdílí na sociálních sítích. Rozhodli jsme se proto tomuto trendu čelit po svém, tím co umíme.

„Jen příběh se počítá.“

Chceme vám přinášet rozhovory se zajímavými lidmi, s lidmi, co mají co říct. Je nám jedno, o jak známého člověka se jedná, naším hostem může být doslova bezdomovec nebo ředitel nadnárodní společnosti. Podstatný je jen jeho příběh.

Pozitivní. Inspirující. Motivující.

Při našich rozhovorech nejde o ateliér s nákladnými kulisami, velký světelný park a kamerové jeřáby a složité animace. Jde nám o obsah. A ten by měl splňovat tři atributy: být pozitivní, inspirující a motivující.

„Pro nás je obsah důležitější než forma.“

Proto u našich rozhovorů zažijete uvolněnou atmosféru i drobné technické chybičky, které záměrně ponecháme tak, jak se přihodí. Neboť takový je život. Ale určitě se nesetkáte s agresivními a nepříjemnými redaktory, kompromitujícími záběry a kličkujícími hosty. A jsme přesvědčeni, že si vy, naši milí čtenáři a diváci, od nás odnesete více.

Tréninky komunikace

Pokud chcete více, než se inspirovat a motivovat rozhovory s našimi zajímavými hosty, navštivte stránky Tréninky komunikace s Petrou Slancovou. Nemusíte se bát žádných stresujících lekcí, pracujeme s tím, co ve vás je. Myslíme si, že každý vystupuje a působí přesvědčivě, pokud se chová přirozeně. A to se ve vás budeme snažit odhalit.

Treninky-komunikace-banner_1000px