Tréninky komunikace s Petrou

Úspěch všech projektů začíná schopností nadchnout pro ně druhé

Abyste skvěle prezentovali, nemusíte být dokonalí řečníci. Nejúčinnější nástroj jak někoho zaujmout je ten nejpřirozenější – jste to Vy a vaše jedinečnost. Prezentace nejde oddělit od toho, kdo ji pronáší.

Každý jsme originál se svými jedinečnými talenty a schopnostmi. Když necháme svou osobitost zazářit i v prezentacích či jakémkoliv veřejném projevu, je to energie přitažlivosti, která umožní propojit se s publikem a sdílet s ním své poselství.

CO ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI?

Chtěl bych poděkovat za skvělý workshop, naprosto profesionální přístup a velmi dobré rady jak vystupovat a na co myslet při prezentaci. Již jsem je využil při svém dalším školení. Doporučuji každému kdo prezentuje, školí a vystupuje před lidmi. Děkuji moc a určitě zopakuji, abych viděl, kam jsem se posunul.

Libor Havránek

Lektor

Intenzivní trénink s Petrou mi pomohl v krátké době nasměrovat svou vůli k tomu, abych na sobě dále pracovala. Naučila jsem se několik užitečných technik na zklidnění a odbourání trémy. Překvapivé pro mne bylo vidět na kameře některé nedostatky ve vystupování, které člověk běžně neodhalí.

Adéla Kreilová

Manažerka

Spolupráce s Vámi byla seriózní a také velmi příjemná. Jsem rád, že moje intuice si vybrala právě Vás. Byli jste to vy, kdo mi pomohl zbavit se kletby v komunikaci a prezentovaní. Byla to jedna z mých nejlepších investic do sebevzdělání.

Jan Uhlíř

Manažer

Chci Vám poděkovat za to, že jste mi ukázala, že skvělá prezentace musí jít zevnitř a také si pamatuji slova o tom, že má být dobře připravená. Minulý týden jsem měl první prezentaci na kterou jsem se těšil, nebyl jsem nervózní, dopadla dobře a jsem s ní spokojený.

Pavel

Manažer

Teprve když víme PROČ, můžeme se zaměřit na to JAK

Na trénincích s Petrou se dozvíte, jak využít strach z veřejného mluvení ve svůj prospěch a zaměřit pozornost na jedinečnost vašeho projevu. Zjistíte, v čem spočívá vaše síla. Naučíte se techniky, které vám pomohou rozvinout řečnické schopnosti, tak aby se průměrné, neosobní prezentace „bez šťávy“ změnily v obohacující zážitek a radost z projevení sebe sama.

O Petře

Od roku 2002 působí v médiích jako televizní a rozhlasová moderátorka a novinářka.

Je především ženou, která dělá věci, ve kterých vidí smysl. Věří, že když každý z nás bude umět sdílet své dary a talenty, společně můžeme změnit svět. Proto se věnuje projektům, jejich cílem je inspirovat a probouzet v lidech jejich vnitřní sílu a jedinečnost. Právě efektivní komunikace a způsob jak se projevujeme a sdílíme sami sebe se světem, je podle ní klíčem k využití všech možností, které nám život nabízí.

Proto se od roku 2012 věnuje prezentačním a komunikačním tréninkům, ve kterých propojuje své mediální zkušenosti s vášní o osobní rozvoj, který je součástí jejího života a prolíná se do jejích dalších projektů jako je InspireView či natáčení dokumentárního filmu Ano životu, ano lásce.

Objednejte si svůj trénink!

Máte dotazy? Poradíme vám. Chcete se objednat? Neváhejte!

DOPORUČENÍ REDAKCE

Odebírejte náš Newsletter zdarma

Nová videa, články a akce – buďte vždy informováni jako první! Stačí se zaregistrovat: