Tréninky komunikace s Petrou

Úspěch všech projektů začíná schopností nadchnout pro ně druhé

Abyste skvěle prezentovali, nemusíte být dokonalí řečníci. Nejúčinnější nástroj jak někoho zaujmout je ten nejpřirozenější – jste to Vy a vaše jedinečnost. Prezentace nejde oddělit od toho, kdo ji pronáší.

Každý jsme originál se svými jedinečnými talenty a schopnostmi. Když necháme svou osobitost zazářit i v prezentacích či jakémkoliv veřejném projevu, je to energie přitažlivosti, která umožní propojit se s publikem a sdílet s ním své poselství.

Navštivte s námi Trénink komunikace

Jak dobře mluvit a projevit svou jedinečnost? Nyní máte ojedinělou příležitost podívat se do zákulisí Tréninků komunikace s Petrou. Náš klient, lektor na volné noze Libor Havránek, souhlasil s natáčením a zde je výsledek:

CO ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI?

Chtěl bych poděkovat za skvělý workshop, naprosto profesionální přístup a velmi dobré rady jak vystupovat a na co myslet při prezentaci. Již jsem je využil při svém dalším školení. Doporučuji každému kdo prezentuje, školí a vystupuje před lidmi. Děkuji moc a určitě zopakuji, abych viděl, kam jsem se posunul.

Libor Havránek

Lektor

Intenzivní trénink s Petrou mi pomohl v krátké době nasměrovat svou vůli k tomu, abych na sobě dále pracovala. Naučila jsem se několik užitečných technik na zklidnění a odbourání trémy. Překvapivé pro mne bylo vidět na kameře některé nedostatky ve vystupování, které člověk běžně neodhalí.

Adéla Kreilová

Manažerka

Spolupráce s Vámi byla seriózní a také velmi příjemná. Jsem rád, že moje intuice si vybrala právě Vás. Byli jste to vy, kdo mi pomohl zbavit se kletby v komunikaci a prezentovaní. Byla to jedna z mých nejlepších investic do sebevzdělání.

Jan Uhlíř

Manažer

Chci Vám poděkovat za to, že jste mi ukázala, že skvělá prezentace musí jít zevnitř a také si pamatuji slova o tom, že má být dobře připravená. Minulý týden jsem měl první prezentaci na kterou jsem se těšil, nebyl jsem nervózní, dopadla dobře a jsem s ní spokojený.

Pavel

Manažer

Teprve když víme PROČ, můžeme se zaměřit na to JAK

Na trénincích s Petrou se dozvíte, jak využít strach z veřejného mluvení ve svůj prospěch a zaměřit pozornost na jedinečnost vašeho projevu. Zjistíte, v čem spočívá vaše síla. Naučíte se techniky, které vám pomohou rozvinout řečnické schopnosti, tak aby se průměrné, neosobní prezentace „bez šťávy“ změnily v obohacující zážitek a radost z projevení sebe sama.

Objednejte si svůj trénink!

Máte dotazy? Poradíme vám. Chcete se objednat? Neváhejte!

O Petře

Od roku 2002 působí v médiích jako televizní a rozhlasová moderátorka a novinářka.

Je především ženou, která dělá věci, ve kterých vidí smysl. Věří, že když každý z nás bude umět sdílet své dary a talenty, společně můžeme změnit svět. Proto se věnuje projektům, jejich cílem je inspirovat a probouzet v lidech jejich vnitřní sílu a jedinečnost. Právě efektivní komunikace a způsob jak se projevujeme a sdílíme sami sebe se světem, je podle ní klíčem k využití všech možností, které nám život nabízí.

Proto se od roku 2012 věnuje prezentačním a komunikačním tréninkům, ve kterých propojuje své mediální zkušenosti s vášní o osobní rozvoj, který je součástí jejího života a prolíná se do jejích dalších projektů jako je InspireView či natáčení dokumentárního filmu Ano životu, ano lásce.

DOPORUČENÍ REDAKCE

Odebírejte náš Newsletter zdarma

Nová videa, články a akce – buďte vždy informováni jako první! Stačí se zaregistrovat: